Glinki Rapan beauty w nowej odsłonie

Oto długo wyczekiwane dermokosmetyki Rapan beauty w zupełnie nowej odsłonie!

Glinka żółta i niebieska oraz błoto iłowo-siarczkowe zyskały nie tylko nową opakowania i pojemności ale wzbogacone zostały również niezwykle skutecznymi składnikami aktywnymi.

Teraz dobrze znane glinki i błoto Rapan znajdziecie w 3 liniach kosmetyków:


Linia Pure Nature 

bazą do powstania tej linii kosmetyków są peloidy (błoto i glinki) pochodzące z „syberyjskiego Morza Martwego”, czyli słonego Jeziora Ostrovnoye. Te naturalne surowce kosmetyczne posiadają skład chemiczny podobny do produktów z arabskiego Morza Martwego i mają podobne właściwości terapeutyczne, ale są od nich silniejsze, gdyż zawierają więcej karotenoidów, retinoidów, antyoxydantów
i innych biologicznie aktywnych składników.
Istotnym dodatkiem do wszystkich maseczek linii Pure Nature jest olejek ze słodkich migdałów: zapewnia preparatom atrakcyjne walory aplikacyjne, a dodatkowo działa jak naturalny emolient, wygładzając oraz nawilżając skórę. Łatwo się wchłania, nie pozostawia na skórze tłustego filtra, jednocześnie pełni funkcje ujędrniające i pielęgnujące.
Żaden z kosmetyków tej linii nie zawiera parabenów, konserwantów, barwników, itp. sztucznych dodatków – zostały skomponowane wyłącznie z naturalnych składników.

Linia Pure Nature Rapan beauty


Linia Power of Nature


bazą do powstania tej linii kosmetyków Power of Nature również są peloidy (błoto i glinki), zawierające więcej karotenoidów, retinoidów, antyoxydantów i innych biologicznie aktywnych składników.
Również w tym przypadku istotnym dodatkiem do wszystkich maseczek jest olejek ze słodkich migdałów, wygładzający oraz nawilżający skórę.
Linia Power of Nature to bogatsza w składniki wersja maseczek Rapan beauty, w której podstawowym elementem jest SMOC® (Siberian Minerals & Organic Components) - innowacyjny kompleks naturalnych, mineralnych i organicznych substancji aktywnych. Ostateczny skład kompozycji SMOC® jest elastyczny i kreowany stosownie do przeznaczenia kosmetyku (rodzaj skóry, rodzaj zabiegu) tak, aby zapewnić maksymalną kompatybilność i skuteczność użytych substancji oraz trwałość uzyskanych efektów.

W kosmetykach linii Power of Nature znajdziecie m.in.: ”smoczą krew” - ekstrakt z żywicy drzewa Croton Lechleri, ekstrakt ze śluzu ślimaka, ekstrakt z owoców Akai, wspomniany wyżej olejek ze słodkich migdałów czy olejek z chińskiej cytryny (Yuzu).

Żaden z produktów nie zawiera parabenów, PEG, alkoholi, silikonów, konserwantów, barwników itp. sztucznych dodatków – zostały one skomponowane wyłącznie z naturalnych składników.

Maseczki Rapan beauty Power of Nature i Pure Nature wyróżniają się bardzo wolnym procesem zasychania i powinny zachować elastyczność oraz wilgotność do końca zabiegu – jednak w razie potrzeby (poczucie niekomfortowego „ściągania” skóry) można zwilżyć nałożoną na twarz maseczkę, delikatnie spryskując ją wodą. Po zabiegu cera nie wymaga dodatkowego tonizowania lub nawilżania kremem – stosowanie uzupełniających kosmetyków zależy od indywidualnych preferencji lub kondycji skóry.
Linia Power of Nature Rapan beauty

Linia 100% Natural 

to znane wcześniej glinki żółta i niebieska oraz błoto iłowo-siarczkowe w czystej postaci, bez dodatku substancji aktywnych - idealne do pielęgnacji skóry twarzy i ciała.

Linia 100% Natural Rapan beauty


Szczegółowe informacje o właściwościach i stosowaniu dermokosmetyków Rapan beauty znajdziecie na stronie: www.KosmetycznaGlinka.pl

Zdjęcia: Cobest