Glinki kosmetyczne - gdzie znajdziesz największy wybór?

Szeroka dostępność wszystkich kolorów glinek kosmetycznych sprawia, że każdy ma możliwość wybrania tej najbardziej odpowiedniej do swojego rodzaju skóry.
Osoba z wrażliwą skórą nie będzie zachwycona, gdy w ofercie sklepu nie znajdzie najbardziej delikatnej - różowej glinki, z kolei osoby walczące z trądzikiem będą chciały wypróbować nie tylko zieloną glinkę.
Zatem ważne jest, aby w jednym miejscu, bez konieczności odwiedzania innych sklepów móc dokonać większych zakupów i idealnie dobrać produkty do swoich oczekiwań.

Nie czarujmy się - jedno opakowanie kosmetyku nie dokona rewolucji w pielęgnacji naszej skóry ale kilka zakupionych i regularnie używanych opakowań glinek potrafi z czasem zdziałać cuda.

Do naturalnych kosmetyków, jakimi są glinki w proszku należy podchodzić z pokorą. Nie są to kosmetyki o natychmiastowym działaniu. Glina ma właściwości lecznicze ale działa delikatnie, powoli, nie narażając skóry na niebezpieczeństwo związane ze zbyt szybkim złuszczeniem czy wysuszeniem naskórka.
W odróżnieniu od gotowych maseczek nie zawiera żadnych sztucznych składników chemicznych, które zwykle szybko, ale krótkotrwale oddziałują na skórę.
Maseczki z glinki stosowane w dłuższym okresie czasu przynoszą spektakularne efekty i odbywa się to przy niewielkim wkładzie czasu i pieniędzy.

Najlepszą inwestycją jest zakup glinek w zestawach.
Sklep internetowy KosmetycznaGlinka.pl (aktualnie największy wybór dostępnych glinek w Internecie!) proponuje m.in. zestawy dwóch glinek producentów MedikoMed oraz Fitocosmetic lub promocyjny zestaw 3 opakowań glinek MedikoMed w cenie dwóch.
W przypadku zestawów "3 w cenie 2" wybór kolorów glinek należy do klienta. Można zamówić sobie trzy różne kolory z dostępnej oferty glinek MedikoMed lub trzy opakowania tego samego koloru glinki - pełna dowolność :)

Glinki MedikoMed zielona i czarna: do skóry mieszanej i tłustej

Glinki MedikoMed zielona i czerwona: do skóry mieszanej i podrażnionej,
ze skłonnością do trądziku różowatego
Glinki MedikoMed czerwona i czarna - do skóry podrażnionej i tłustej,
skłonnej do trądziku

Glinki MedikoMed biała i zielona - do skóry problemowej i mieszanej

Glinki MedikoMed błękitna i żółta - do skóry normalnej i zwiotczałej / dojrzałej

Glinki MedikoMed różowa i czerwona - do skóry wrażliwej / alergicznej i podrażnionej

http://kosmetycznaglinka.pl/glinki-kosmetyczne/139-zestaw-2-glinek-blekitnych-fitocosmetic.html
Glinki Fitocosmetic błękitne: Azowska i Bajkalska - odmładzające skórę

Zestaw trzech glinek w cenie dwóch - przykładowe kolory

http://kosmetycznaglinka.pl/glinki-kosmetyczne/107-zestaw-3-glinek-medikomed-w-cenie-2.html
Zestaw trzech glinek w cenie dwóch - przykładowe kolory