Zielona glinka Argiletz w paście

Glinka zielona 150g
Naturalna, francuska glinka zielona Argiletz to produkt w naturalny, w postaci pasty. Zalecana jest do pielęgnacji skóry tłustej, trądzikowej oraz z wypryskami.

Glinka zielona cieszy się dużym powodzeniem. W medycynie niekonwencjonalnej stosowana jest zewnętrznie w postaci okładów leczniczych i wyszczuplających, natomiast w kosmetyce profesjonalnej używa się ją do zabiegów formowania sylwetki Body Wrap.

Glinka zielona jest niezwykle bogata w sole mineralne i mikroelementy, takie jak: krzem, aluminium, magnez, wapno, żelazo, fosfor, sód, potas, miedź, cynk oraz selen.

Zalety produktu:
- pochodzi ze skał krzemionkowo - aluminiowych,
- posiada około 20 różnych soli mineralnych istotnych dla organizmu oraz wiele mikroelementów i pierwiastków śladowych,
- nie jonizowana,
- nie zawiera sztucznych konserwantów,
- nie testowana na zwierzętach.

Glinka zielona 400g

Korzyści ze stosowania glinki zielonej:
- ma doskonałe właściwości oczyszczające (pochłania sebum i inne zanieczyszczenia przez co odblokowuje pory skóry), działa dezynfekująco, ma właściwości gojące,
- z powodzeniem leczy trądzik (łagodząc zmiany trądzikowe i normalizując pracę gruczołów łojowych), odkaża i wzmacnia skórę,
- odżywia skórę, dzięki glince staje się ona miękka i gładka w dotyku.


Przykładowe zastosowanie zielonej glinki Argiletz:
- maseczka kosmetyczna: rozprowadzić cienką warstwą, pozostawić na 10 minut. Spłukać letnią wodą i zastosować krem nawilżający.
Nie doprowadzić do wyschnięcia. Najczęściej stosuje się raz na tydzień, w razie potrzeby częściej. Wygodna w codziennym, punktowym zastosowaniu na wypryski.dla cery tłustej, trądzikowej, z wypryskami.Jakie zastosowanie ma zielona glinka?

- maseczka kosmetyczna z glinki,
- kąpiel w wannie,
- kompres na ciało.


Skład: glinka zielona wysoko oczyszczona, woda.
Dostępna w tubie 150g oraz 400g
Producent: Argiletz (Francja), termin ważności: 2 lata

Gdzie można kupić zieloną glinkę Argiletz? Kliknij w ten link.